Jak rozesmát lidi kolem vás, aniž byste řekli jediné slovo? Třeba tím, co máte na sobě. Ne, nedoporučujeme vám oblékat se směšně, chodit do práce v karnevalovém kostýmu nebo do školy v kiltu. Stačí obléknout tričko se vtipným potiskem.

Jste-li od přírody veselá kopa, tričko s potiskem ve vašem šatníku určitě nesmí chybět. S jakým? Třeba s nějakým naprosto originálním, který si sami vymyslíte.

Vyberte si ze zdařilých hlášek

Sehnat dámské či pánské tričko s potiskem, jenž rozesměje, dnes není vůbec složité. Existuje spousta e-shopů, které se zaměřují na prodej takových triček. Na vtipných hláškách a zajímavých motivech se podílí celá řada kreativců, takže výběr bývá obvykle bohatý. Narazíte na hlášky z filmů i vtipné odkazy na různé meme obrázky, slavné kauzy, české průpovídky atd.

Nebo si vytvořte tričko vlastní

Nenašli jste nic, co by vás zaujalo? Pátrali jste po něčem konkrétním, ale neúspěšně? Máte nějakou oblíbenou hlášku? V partě se bavíte specifickým vtípkem? Nechte si to vyobrazit na tričko. Není vůbec složité pořídit si pánská nebo dámská trička s vlastním potiskem, který nebude mít nikdo jiný.

Dokonce ani nemusíte být žádný zkušený grafik. Jestli motiv dokážete stvořit digitálně, je to jenom dobře. Grafik ho pak pouze zkontroluje, zda je v dostatečném rozlišení, správné velikosti a barvách, aby na tričku působil pěkně. A pokud sami s grafickými programy neumíte, nechte tento úkol na zkušenějších. Nakreslete motiv rukou, nebo ho prostě jen popište a počkejte si na ztvárnění profesionálem.

Jako potisk se dají uplatnit i fotografie

Nemusíte vůbec zůstávat u vtipných hlášek nebo obrázků, na tričko se dá natisknout i fotka – třeba nějaká vtipná momentka s kamarády či z dovolené. Budete-li ji nosit na triku, nikdy na ni nezapomenete. A vaše okolí také ne.

Tvorba webových stránek: Webklient