Kojení by mělo být pro každou ženu přirozené. Jenže tomu tak není a má to mnoho důvodů. Některé dámy odradí počáteční nezdar, jiné se stydí a další trpí bolestivými bradavkami či psychickými problémy. Jedno je však jasné, kojení je dřina a je nutné najít správnou techniku.

Někdy to však nejde a ženy sáhnou po láhvi s umělým mlékem. Říkají si, že svět se kvůli tomu nezboří. Jenže přicházejí o kouzelné spojení s miminkem. O finanční stránce ani nemluvě. Kojení je nedílnou součástí mateřství a prospívá dítěti i matce. Milé dámy, příroda tomu tak chtěla, proto bojujte a při prvním nezdaru nerezignujte!

Když to prostě nejde

Ženy neschopné kojit jsou pod velkým psychickým tlakem a říkají si, proč se jim to nedaří. Také existují maminky, které mají bolesti bradavek během kojení. V tomto ohledu jim pomohou bio-aktivní nelepivé náplasti určené pro péči bradavek pro kojící matky. Jsou k dostání za příjemnou cenu a rozhodně fungují. Bolavé bradavky zklidní a nabízejí okamžitou úlevu. Nutno podotknout, že obsahují gel, ten však není pro děťátko škodlivý. Náplasti ošetřují otoky a zabraňují rozvoji infekcí.

Multi-Mam Compresses

Náplasti Multi-Mam Compresses jsou určené pro kojící matky a darují jejich bradavkám tu nejlepší péči. Ihned po aplikaci poskytnou zklidňující účinek a pokožka je regenerována. Na bradavce vytvoří obklad, který nezašpiní podprsenku. Pokud si k náplastím objednáte i balzám složený z rostlinných olejů či tuk z vlny ovcí pyšnící se léčivými vlastnostmi, kojení pro vás nebude noční můrou. Pro maminky dětí, jimž rostou první zoubky, je jako stvořený Multi-Mam BabyDent. Ohromí bioadhezivními vlastnostmi, díky tomu se zmírní průvodní otok a prořezávání zoubků nebude bolestivé. Ale to už jsme zase někde jinde, protože mateřské povinnosti jsou rozmanité!

Tvorba webových stránek: Webklient