Jakmile opadne euforie z úspěšného nákupu či prodeje bytu, domu a chalupy, ztuhne nám úsměv na rtech při představě, že bude třeba nemovitost kompletně vyklidit. To platí i v případě celkové rekonstrukce a řešení pozůstalosti. Pokud se vám protáčí panenky, neboť si uvědomujete, že to není záležitost na několik hodin, ale dnů, nevěšte hlavu. Naštěstí jsou tu profesionálové, kteří se touto pro mnohé nepopulární činností zabývají.

Vyklizení, úklid a odvoz

Vyklizení nemovitosti v Praze poběží jako na drátkách, neboť nenastane situace, která by to zpomalila či dokonce zastavila. Odborníci si totiž objekt nejprve pečlivě prohlédnou a připraví se na případné překážky. Těmi nejčastějšími jsou panelové domy bez výtahů, kdy je potřeba řešit manipulaci s nábytkem na schodišti. Dále to jsou nesnadno dostupné půdy a sklepy, k nimž zpravidla vedou strmé schody. Kamenem úrazu jsou rovněž dveře, které mají šířku méně než 80 cm. Správným zhodnocením těchto překážek nedojde během vyklízení k poškození věcí ani nemovitosti.

Vy nemusíte vůbec nic

Profesionální vyklizení bytu v Praze se rovněž obejde bez vaší jakékoliv pomoci. Není totiž zapotřebí, abyste ho nějak před příchodem vyklízecí firmy připravovali. S tím odpadá i demontáž nábytku. Také se nemusíte trápit s tím, jak roztřídit a kam odvézt odpad. Profesionálové ho vytřídí, napytlují a odvezou do sběrného dvora nebo na skládku. Na vás bude pouze úhrada skutečné ceny týkající se množství a váhy odpadu.

Kdo má rád holuby?

Máte-li to štěstí, že jsou vašimi blízkými sousedi holubi, určitě váš dům zvenku nevypadá příliš vábně. Vyklízecí firma vás těchto nevítaných hostů lehce zbaví, a to instalací ochranných sítí a hrotů. Tím je zabráněno usedání holubů a vykonávání jejich potřeby. Nejde-li tomu předejít, bude váš dům od exkrementů profesionálně očištěn.

Tvorba webových stránek: Webklient