Máte rádi klid a soukromí? Netěší vás zvídavé pohledy sousedů, které vaši domácnost lustrují přes odestřené okno? Pak není nic snazšího, než sousedů utnout tipec! A to provedete velmi jednoduše. Postačuje, když si vyberete vhodný typ záclony, která jim pohled do vašeho soukromí znemožní! Navíc, záclony v bytě dokážou váš domov mile zútulnit a zpříjemnit.

Kvalitní bytový textil nezklame!

Snadno se budete orientovat i v další nabídce textilií, což je dodatkově bytový textil, pod jehož názvem se ukrývá metráž, závěsy, povlaky na polštáře apod. Také slýcháte, že záclony i závěsy jsou přežitek? Že zadržují prach, světlo a vůbec vlastně už nejsou moderní? Že se máte kochat výhledem z odestřeného okna, které v případě nouze zatemníte exkluzivními roletami nebo žaluziemi? Jenže, prachu se prostě nezbavíte, ten existoval, je a bude. A nemyslíte, že je snazší záclony jednoduše vyprat v pračce, než poctivě otírat lamely žaluzií vlhkým hadříkem jednu po druhé?? A navíc v době očisty vašich záclon v pračce máte volno, které si můžete zpříjemnit třeba dvojkou kvalitního vína a odměnit se za dílčí denní úspěchy!

Pro pohodlnější nákup jsou připraveny i hotové záclony a věřte, že si vyberete! Dlouhé, krátké, běloučké, se vzory i průsvitné, barevné, s kanýrky i bez. Do obývacího pokoje i do dětských pokojíčků s pohádkovými motivy. Záclony přímo na okno, ale i na balkonové dveře, a to ve stejném designu!

Na okna nepatří „jen“ záclony

Zkombinujte záclony spolu se závěsy, které vám kvalitně zatemní pokoj proti nepříjemným slunečním paprskům anebo vám zaručí naprostou tmu v době usínání. Propadněte se do snového spánku díky fantastickým blackout závěsům a zavrtejte se do báječného povlečení, pod kterým vaše myšlenky odplují do říše snů a pohádek. Vždyť život je vlastně pohádka, záleží jen na tom, kdo v ní hraje hlavní roli… A třeba to budete právě vy! A proč by ne?

Tvorba webových stránek: Webklient