To, že některá technologie slouží dlouho, z ní nedělá archaického pomocníka. Zaslouží si spíše nazvat evergreenem. A přesně tím je i drátový rozhlas.

Kdysi býval všude, dnes nad ním v obcích někdy zlomí hůl a pokusí se k informování občanů začít využívat moderní sociální média. Tam narazí na neochotu nejstarších občanů na tyto technologie přecházet, ale nejen na to. Sociální sítě mají vlastní inteligenci, která myslí spíše na své benefity. Tak se stane, že důležité informace jsou potlačeny a k občanům se vůbec nedostanou. Ne každý si ví nastavit správně priority svého účtu, a ne každý je ochoten sociální sítě sledovat.

Jestliže máte ve své obci drátový rozhlas, máte vyhráno. Nechte jej v provozu, repasujte nebo rozšiřte. Pokud ne, nechte si jej vybudovat. Na stránkách společnosti Elmik.cz najdete informace, jak na to a s kým se spojit.

Společnost ELMIK je specialistou na drátové rozhlasy a další ozvučovací techniku

Ve městech a obcích, kde drátový rozhlas perfektně slouží, získáte na firmu ELMIK snadno pozitivní reference. Obrovské know-how získala společnost díky svým zkušenostem, které rozvíjí již od roku 1994. Drátové rozhlasy buduje, nabízí záruční i pozáruční servis, rozšiřuje je, upravuje ozvučení tak, aby bylo co nejkvalitnější a poskytuje i další doplňkové služby (například prodej ozvučovací techniky, kamerových systémů apod.). Kvalitní drátový rozhlas pro města a obce je však gros činnosti firmy ELMIK.

Komunikační evergreen, drátový rozhlas, slouží i jinde než ve městech a obcích

Setkáte se s ním ve školách. Tam se montuje spolu s jednotnou časomírou, díky které funguje i školní zvonění. Využití má v nemocnicích, na vlakových a autobusových nádražích, na sportovištích, v obřadních síních, na hřbitovech i ve velkých firmách, zejména v různých výrobních halách či ve skladech. Firma ELMIK je tak partnerem i pro instituce, provozovatele sportovišť i pro firmy.

Tvorba webových stránek: Webklient