Rozhodli jste se zasvětit svůj život podnikání? Jestli je vaším vyvoleným oborem strojírenství nebo kovovýroba, rozhodně vám nikdo nemůže vytýkat, že máte snadné živobytí. Zatímco si někteří živnostníci vystačí s notebookem připojeným k internetu, kdykoli se jim zamane, cestují po světě a když zrovna mají náladu, chvíli buší do klávesnice v kavárně nebo na terase luxusního apartmánu, vy trávíte převážnou většinu dní v dílně nebo vyřizováním nezbytné agendy. Na rozdíl od majitele kavárny si se svými zákazníky nepovídáte o životě a aktuálním dění. Řešíte s nimi samé důležité věci. A když něco zkazíte, okamžitě zaznamenáte obrovské ztráty. 

Když správně používáte kalibry, předcházíte riziku pochybení

Při výrobě musíte používat kvalitní materiál, který není zrovna levný. Vaši klienti navíc nesou s krajní nelibostí, když není zakázka dodána ve dohodnutém termínu. Každé opomenutí nebo nepřesnost vás může stát nemalé peníze. A občas tajně závidíte hostinskému ve vedlejší ulici jeho pohodovou práci s minimálními riziky. Váš obor vás ale baví a svou firmu budujete s láskou. Pokud navíc máte schopné, zručné zaměstnance a dbáte na to, aby se na pracovišti důsledně prováděla kontrolní měření a používaly se jak kalibry, tak i ostatní měřidla, je pravděpodobnost vzniku chyby minimální. To platí jak při výrobě jediného kusu na zakázku, tak i při sériové produkci.

Spolehlivé kalibry i další nástroje vždycky seženete u Michovský TOOLS 

Při nakupování kalibrů se experimentování nevyplatí. Vyberte si kvalitní a precizně zkalibrovaná měřidla od spolehlivého výrobce. Takovým je česká společnost Michovský TOOLS, u které pořídíte kalibry NPTF, UNJ, UNJEF, UN, UNS, BSW, RC, Rp., koncové měrky a další užitečné nástroje. A kdybyste v katalogu něco přece jen nenašli, je vám k dispozici zakázková výroba.

Tvorba webových stránek: Webklient