Na Nezdravě jsme se rozhodli, že by stálo za zamyšlení zvolení nového motta našeho webu. Ne že by „portál plný opravdového života“ nebyl pěkně jednoznačně a upřímě naznačující o co nám jde, ale přeci jen by si Nezdravě možná zasloužilo i něco lepšího.

Takže jsme zapátrali v hlubinách lidské moudrosti a máme tu tři adepty na nové motto vybrané z kalné vody citátů:

Na počátku stvořil Bůh cigáro. Zapálil si a viděl, že je to dobré. 

Metatron

Být je tak dobré, že kam se sere nebýt. 

Hamlet

Vadí vám jak ostatní lžou? Zkuste to sami!

bezejmenný Francouz

Trochu nás ovšem trápí, že se někde může povalovat ještě lepší a příhodnější moudro, na které jsme třeba nenarazili. Takže proto vyhlašujeme soutěž – pokud nějaké znáte, napište ho do diskuze pod článek a uvidíme.

Pokud nám dáte tip na něco fakt výjimečného, co nakonec uvedeme jako motto Nezdravě, tak u nás za odměnu máte krabičku cigaret a láhev piva, obojí co do značky dle vlastního výběru šťastného výherce, vše samozřejmě v dárkovém balení.

Výběr či zavržení výherního motta spočívá výhradně na blahovůli tvůrců Nezdravě. Jo – pokud chcete vyhrát nezapomeňte dikuzní koment s vaším návrhem zadávat pod vaším skutečným mailem, jinak dostanete tak leda prdlačku!

Na projevení svojí moudrosti máte deset dnů – do 27. listopadu. Vzhledem k povaze dárků o ně mohou samozřejmě soutěžit jen plnoletí, takže pokud vám náhodou ještě nebylo 18, tak se musíte domluvit s taťkou :-)

Tvorba webových stránek: Webklient